הוביז בתקשורת


Ynet - דנה גרוצקי - יזמות וחדשנות


חדשות 13 - המהדורה המרכזית


נקסט - דרור גלוברמן


מה פאולה וליאון אומרים על הוביז?


I24 News - "עוזרים לאנשים ליצור חברויות"


מוטי פרנסיס - בא בטוב ו רדיו ירושלים

משתמשים ממליצים על הוביז

אם אתם אוהבים לשחק כדורסל ואתם מחפשים שחקנים להרכיב קבוצת כדורסל או להצטרף לאחת, יש אפליקציה שעשתה לי את החיים קלים, אז תנו לי לספר לכם איך למצוא שחקנים לשחק איתם כדורסל ביחד. הוביז היא רשת חברתית למציאת שותפים לתחביבים. באמצעות האפליקציה, תוכלו למצוא שחקני כדורסל באזור שלכם, להתאמת רמת משחק ושעות פנויות. תוכלו להירשם לאירועי כדורסל שמארגנים משתמשים אחרים, או לארגן את האירוע שלכם ולהזמין שחקנים מתאימים. הוביז היא הדרך המושלמת ליהנות מהתחביב שלכם, להתחבר עם אנשים בעלי עניין משותף, ולשחרר אנרגיות באווירה חברתית ונעימה. אל תחמיצו את ההזדמנות לשחק כדורסל כמו שאתם אוהבים ומתי שאתם רוצים. הורידו את אפליקציית הוביז עוד היום, והתחילו לשחק!

ויטלי ר.
אם אתה אוהב לשחק כדורגל אבל אין לך חברים שחולקים את התחביב הזה, אתה יכול לנסות להשתמש באפליקציית הוביז. הוביז היא רשת חברתית שמאפשרת למשתמשים למצוא שותפים לתחביבים שונים לפי מיקום. אתה יכול לחפש באפליקציה אנשים שמעוניינים לשחק כדורגל באזור שלך, לשלוח להם הודעות ולהתארגן על משחק. זה דרך נהדרת להנות מהתחביב שלך, להתעמל ולהכיר אנשים חדשים.

אלעד פ.
אם אתם אוהבים לשחק טניס ומחפשים חבר'ה לשחק איתם באזור שלכם, אתם חייבים להתקין את אפליקציית הוביז! הוביז היא האפליקציה המושלמת למציאת שחקני טניס. אתם יכולים להירשם בחינם, לבחור את התחביב שלכם (במקרה הזה - טניס), ולראות מי האנשים האחרים שמשחקים טניס בסביבה. אתם יכולים לשלוח להם הודעות, להתחבר אליהם, ולהתארגן למשחק. הוביז מאפשרת לכם להנות מהתחביב שלכם יותר, להרחיב את המעגל החברתי שלכם, ולהיות בריאים ומאושרים. אל תחמיצו את ההזדמנות הנהדרת הזו - הורידו את אפליקציית הוביז ותצטרפו אלינו עוד היום!

אנה ג.
אני אוהב לשחק טניס, אבל לא תמיד יש לי מי לשחק איתו. לכן הורדתי את אפליקציית הוביז, שמאפשרת לי למצוא שותפים לתחביבים לפי מיקום. זה קל ומהיר: רק צריך להירשם, לבחור את התחביב שלי (במקרה הזה טניס), ולראות אילו אנשים באזור שלי מחפשים שותף. אני יכול לשלוח הודעה למי שנראה לי מתאים, ולקבוע איתו משחק. האפליקציה מראה לי גם את המגרשים הקרובים לי, כדי שאני יוכל לבחור את המתאים ביותר. הוביז הוא הדרך המושלמת למצוא חבר'ה לשחק איתם טניס, ולהנות מהתחביב שלי!

עידן ר.
אני אומר לך, אין כמו לשחק כדורגל עם חבר'ה. אבל איך אני מוצא את החבר'ה הנכונים? קל! אני משתמש בהוביז, הרשת החברתית למציאת שותפים לתחביבים לפי מיקום. אני פשוט כותב שאני מחפש לשחק כדורגל באזור שלי, והאפליקציה מראה לי את כל המשחקים המתוכננים בסביבה. אני בוחר את המשחק שמתאים לי לפי הרמה, השעה והמגרש, ואני מצטרף אליו בלחיצת כפתור. ואז אני יוצא לשדה ומראה להם מי המלך! או לחלופין, אני מארח משחק שלי ומזמין את החבר'ה שאני רוצה. הוביז - הדרך הכי טובה למצוא שותפים לתחביב שלך!

רן ש.
אני אוהב לשחק כדורסל, אבל לא תמיד יש לי חבר'ה שפנויים לשחק איתי. לכן הורדתי את אפליקציית הוביז שמאפשרת למצוא שחקנים באזור שלי שמחפשים משחק. האפליקציה מראה לי את המגרשים הקרובים אלי, את השעות הפנויות ואת הרמה של השחקנים. אני יכול להירשם למשחק קיים או ליצור משחק חדש. כך אני מכיר חבר'ה חדשים שאוהבים כדורסל כמוני ותוך כדי משתפר ברמת המשחק שלי.

אורן ד.
אין כמו לרוץ בחברה. זה מעודד, מחזק ומשפר את הבריאות. אבל איך אפשר למצוא חבר'ה לצאת איתם לריצה? קל! רק צריך להוריד את אפליקציית הוביז. הוביז היא אפליקציה שמחברת בין רצים מכל הרמות והאזורים. אתה יכול לבחור את המרחק, הקצב והשעה שמתאימים לך, ולהתחבר לאנשים שחולקים את האהבה שלך לריצה. או שאתה יכול להצטרף לאחד מהאירועים המשותפים שרואים במפה. תוך כמה דקות אתה יכול למצוא חבר'ה לריצה שיצאו איתך לדרך. אני ממליץ לנסות, זה בחינם! אבל אל תשכחו לחשוב חיובי, כי הרי העניין הוא ליהנות, לא להתחרות. בהצלחה!

אלירן כ.
ברמה האישית אני יכולה לספר שאין כמו לשחק משחקי קופסה עם חבר'ה טובים. אבל לא תמיד קל למצוא אנשים שאוהבים את אותם משחקים שאת אוהבת, או שיש להם את הזמן והנטייה בכלל לשחק. לכן, אני משתמשת באפליקציית הוביז, שמאפשרת לי לחפש ולהתחבר עם שחקנים אחרים באזור שלי. האפליקציה מראה לי אילו משחקים יש להם, איזה סוגי משחקים הם מעדיפים, ומתי מארגנים ערבי מפגשים. אני יכולה לשלוח להם הודעות, להציע להם לשחק ביחד, ולתאם את המועד והמיקום. זה ממש נוח ומהנה, ואני ממליצה לכל מי שאוהב משחקי קופסה לנסות את האפליקציה.

מיטל פ.
הוביז היא הדרך המושלמת למצוא אנשים לשחק איתם כדורעף חופים, ולהנות מהיופי של החוף. אני ממש אוהבת לשחק כדורעף חופים בשמש הנעימה והחול הרך. אבל לא תמיד קל למצוא חבר'ה שרוצים לשחק איתך. לכן אני משתמשת באפליקציית הוביז, שמאפשרת לי להתחבר לשחקנים אחרים באזור שלי. אחרי שנרשמתי יכולתי לחפש את המשחק שאני רוצה, ולראות אילו משחקים יש בקרבת מקום. אני יכולה להצטרף למשחק קיים או ליצור אחד חדש. האפליקציה מעדכנת אותי בהודעות על המשחקים שאני מעוניינת בהם, ואני יכולה לדבר עם השחקנים האחרים בצ'אט.

מיכל נ.
אני אוהב טיולים אז אני אשמח לספר לכם איך אפשר למצוא חבר'ה לצאת איתם לטיולים בכל מיני מקומות בישראל בעזרת שימוש באפליקציית הוביז. הוביז היא אפליקציה שמחברת בין אנשים שאוהבים לטייל ולחוות דברים חדשים. אתה יכול להירשם לאפליקציה בחינם ולבחור את התחומי העניין שלך, כמו טבע, תרבות, אוכל או ספורט. אחרי זה, אתה יכול לראות את ההצעות השונות של טיולים שמארגנים המשתמשים האחרים, או להעלות הצעה שלך. אתה יכול לדבר עם המשתמשים שמעניינים אותך ולהתאמת את הפרטים של הטיול. ככה, אתה מכיר אנשים חדשים שחולקים את התשוקה שלך לחיי הרפתקאות. הוביז היא הדרך המושלמת להרחיב את המעגל החברתי שלך ולחוות את ישראל בדרך מיוחדת. ככל שיהיו יותר אנשים ככה נוכל לתאם יותר טיולים.

יוגב ח.